کرج - بلوار ذوب آهن - خ ولفجر - سردخانه فرخ

ورود ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

به دنبال اجاره دادن سردخانه خود هستید ؟ پورتال جامع سردخانه های ایران ، تخصصی ترین وب سایت ارائه دهنده خدمات "اجاره سردخانه آنلاین" در خدمت شماست.
پورتال جامع سردخانه های ایران به منظور حداکثر بازدهی و همچنین سرعت بخشیدن به امر "اجاره سردخانه" خدماتی را به صورت تخصصی و آنلاین برای سردخانه داران عزیز در سراسر کشور فراهم کرده است.
برای استفاده از این خدمات کافی است به لینک ثبت آگهی مراجعه کرده و با چند کلیک سردخانه خود را برای اجاره ثبت کنید
مراحل ثبت سردخانه
1-مراجعه به فرم ثبت آگهی (سردخانه)
مراجعه به این لینک برای ثبت آگهی رایگان          http://sardkhanedaran.com/free-ads         
 و یا مراجعه به این لینک برای ثبت آگهی ویژه              http://sardkhanedaran.com/vip-ads
وب سایت سردخانه داران به منظور استفاده عموم مردم از امکانات وب سایت امکانی را فراهم که افراد بدون پرداخت هیچ هزینه ای سردخانه شان را برای اجاره ثبت کرده و بتوانند کسب و کارشان را توسعه دهند همچین امکاناتی هم تدارک دیده شده که شما سردخانه داران عزیز بتوانید با پرداخت اندک مبلغی امکانات بهتری دریافت کنید و سردخانه تان را در شرایط بهتری در معرض دید عموم قرار دهید .
2-ثبت اطلاعات سردخانه تان
بعد از مراجعه به لینک ، با توجه به انتخابتان یکی از فرم های زیر به نمایش در خواهد آمد که فرق هایی از لحاظ آیتم ها قابل اضافه و همچنین تعداد آیتم ها خواهد داشت . فارق از اینکه چه فرمی را انتخاب میکنید تمام اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و هرآنچه در توان خودتان و سردخانه تان هست را با دقت وارد کنید
فراموش نکنید کیفیت و صحت اطلاعات ورودی شما نهایتا به مشتری مناسب تر با مشخصات شما خواهد انجامید پس در ارائه ی اطلاعات و ویژگی های سردخانه خود کوشا باشید.
3-پرداخت هزینه ثبت در صورت ثبت آگهی با امکانات خاص
اگر آگهی خود را رایگان ثبت کرده باشید بعد از ثبت ، آگهی شما برای تایید فرستاده می شود و اگر مشکلی وجود نداشته باشد در اولین فرصت سردخانه شما به لیست سردخانه داران کشور افزوده می شود اما اگر آگهی سردخانه تان را به صورت vip درج شده باشد بعد از ثبت فرم به پروفایل کاربری خود منتقل می شوید .
در این مرحله باید روی گزینه پرداخت کلیک کرده و منتظر درگاه پرداخت باشید و بعد از پرداخت هزینه آگهی شما نیز به صف تایید ارسال شده و بعد اندک زمانی به لیست سردخانه داران کشور اضافه خواهد شد.
بعد از این مرحله کاربران سردخانه شما و امکانات آن را میبینند ، آن را میسنجند و با دیگر سردخانه ها مقایسه میکنند و در صورت انتخاب سردخانه شما با شما ارتباط گرفته و برای عقد قرارداد نزد شما خواهند آمد.
در نظر داشته باشید این نوع مارکتینگ برای سردخانه ، تنها نمونه در کشور عزیزمان بوده و هدف نهایی و غایی آن رسیدن به سطح بالاتری از تجارت در بستر اینترنت است .
توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی ، برای درج آگهی به مشکلی برخوردید میتوانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و با در اختیار قرار دادن اطلاعات خود ، ثبت آگهی را به ما بسپارید .
ویژگی های بیشماری برای سیستم درج آگهی وب سایت میتوان ذکر کرد که به تعدادی از آنها اشاره میکنیم :
•    ارائه ی خدمات به صورت تخصصی (وب سایت سردخانه داران تنها به منظور تسهیل در بحث اجاره سردخانه های سراسر کشور راه اندازی شده است)
•    ارائه خدمات به تمام استان ها و شهرهای کشور و حتی روستاها
•    ارائه رایگان خدمات (برخی خدمات اضافی شامل هزینه خواهد بود)
•    هزینه بسیار ناچیز در مقابل امکانات ارائه شده (برای مواردی که امکانات مورد نیاز شما به هزینه نیاز دارد)
•    ارائه خدمات به تمام سردخانه ها (فریونی ، آمونیاکی ، میوه ، گوشت ، بزرگ ،کوچک و... )
•    ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا
•    خدمات تماما ؛ توسط سیستم اتوماسیون هوشمند ، مدیریت می شود .
•    قرار گیری در تنها فهرست آنلاین سردخانه های کشور
•    امکان مقایسه سردخانه خود با دیگر رقبا و بازارشناسی
•    سهولت استفاده از خدمات و راندمان بالای تبلیغات در زمینه ی اجاره سردخانه
•    و ده ها ویژگی دیگر که در صورت استفاده ، متوجه آن خواهید شد .

طراحی و توسعه : سردخانه داران