کرج - بلوار ذوب آهن - خ ولفجر - سردخانه فرخ

ورود ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

برای کالای خود دنبال سردخانه هستید ؟ خوش آمدید
سردخانه داران ، پورتال تخصصی سردخانه های ایران و ارائه دهنده خدمات "اجاره سردخانه" به صورت "آنلاین" در خدمت شماست .
ما اینجاییم که بهترین سردخانه ممکن را برای کسب و کار شما را فراهم آوریم .
به این منظور سردخانه هایی از سراسر ایران را گرد هم آوردیم.
پرواضح است ، که در بحث انتخاب سردخانه ی مناسب هر کس نیازی خاص و یا ویژگی خاصی را مد نظر داشته باشد. این را هم میدانیم که در گذشته امکان انتخاب سردخانه ی مناسب ممکن نبود و تنها موارد بسیار محدودی از انتخاب ها وجود داشت .به هرحال هر بازرگان یا تولید کننده و یا هر توزیع کننده ی کالایی نیاز سردخانه ای متفاوتی دارد . برخی تنها سردخانه هایی کوچک با قدرت تخلیه و بارگیری بالا را انتخاب میکنند و برخی "سردخانه صنعتی بزرگ" را میپسندند . هر بازرگانی ترجیحا در شهر و استان خود میخواهد نیاز سردخانه ای خود را برطرف کند . برای برخی مهم است سیستم برودتی و ماشین آلات سردخانه نو و سردخانه تازه تاسیس باشد . برای برخی نیز تفاوتی از این حیث وجود ندارد . عده ی کثیری "قیمت اجاره سردخانه" را در صدر اهمیت برای بررسی سردخانه مورد نظر قرار میدهند ، در صورتی که عده ی دیگری به بحث کیفیت نگهداری آن سردخانه وزن بیشتری میدهند .
حالا ، اما وضعیت مثل قبل نیست . وب سایت سردخانه داران اینجاست تا امکان برآورده کردن این خواسته ها را ارائه دهد . شما به راحتیِ سفارش دادن یک غذا به صورت آنلاین یا گرفتن تاکسی اینترنتی میتوانید سردخانه های زیادی را بازدید و از ویژگی های آن سردخانه مطلع شوید . ببینید کجا واقع شده ، چه ظرفیتی دارد و چه امکاناتی میتواند در اختیار شما قرار دهد یا حتی با سردخانه تماس گرفته و قرار حضوری هماهنگ کنید .
فقط و فقط کافیست به صفحه اصلی وب سایت رفته و ویژگی های سردخانه مد نظر خود را وارد نمایید و سپس روی دکمه جستجو را کلیک نمایید . در صفحه بعد خواهید دید که لیستی از سردخانه های مورد جستجوی شما برای شما نمایش داده میشود .از بین گزینه های موجود هر کدام از سردخانه ها ، سردخانه ی مناسب تری برایتان بود را انتخاب ، و از طریق راه های ارتباطی سردخانه ، بی واسطه با سردخانه ارتباط گرفته و نسبت به تامین نیاز سردخانه ای خود اقدام کنید
تصاویر زیر نیزطریقه استفاده از امکانات وب سایت را نشان میدهد


اگر یه هر دلیل محل استفاده از فرم جستجو و یا لیست سردخانه های کشور را نیافتید با کلیک روی عکس ها به محل مورد نظر منتقل خواهید شد .

 

EjareSardkhaneBarayeShoma

 

تصویر شماره 1

EjareSardkhaneBarayeShoma2

تصویر شماره 2

 

 

 

طراحی و توسعه : سردخانه داران